Hallitus

Jaana Heiskari, Muhos, puheenjohtaja (2017-2019)
Tyrnäväntie 42, 91500 Muhos jaana.heiskari@dnainternet.net, puh. 050 5402 809

Timo Turula (hirvikoirat), Oulainen, varapuheenjohtaja (2016-2018)
timo.turula@luukku.com, puh. 040 5453 957

Pasi Kivimäki (hirvikoirat) (2018-2020)
pr.kivimaki@gmail.com

Marko Pälsynaho (ajavat koirat), Kiiminki (2018-2020)
marko.palsynaho@p-pbeagle.com, puh. 040 503 3038

Marjo Järventölä (palveluskoirat), Oulu (2016-2018)
jarventolam@hotmail.com, puh. 040 737 7807

Vesa Turunen (kana- ja lintukoirat),  (2018-2020)
vesaturunen32@gmail.com

Kari Hyytiäinen (ajavat koirat),  Oulainen (2017-2019)
kari.hyytiainen.khy@gmail.com, puh. 0500 281 874

Eero Kehusmaa (ajavat koirat), Kuivaniemi (2017-2019)
eero.kehusmaa@luukku.com, puh. 040 581 7342

Kimmo Perhomaa (ajavat koirat), Tupos (2017-2019)
kimmo.perhomaa@gmail.com, puh. 040 564 9486

Jyrki Oikarinen (pystykorva-mandaatin hallituspaikka), Liminka (2018)
jyrki.oikarinen@gmail.com

Johanna Flinck (seurakoirat/agility), Pattijoki (2016-2018)
johanna@jofli.net, puh. 044 377 2704

Eeva Äijälä (palveluskoirat), Kiviniemi (2018-2020)
eeva.aijala@gmail.com, puh. 040 546 7165

Kirsi Heiskari-Leppänen (spanielit), Oulu (2017-2019)
kirsiheiskarileppanen@gmail.com, puh. 040 509 6947