Hallitus

Jaana Heiskari, Muhos, puheenjohtaja (2020-2022)
Tyrnäväntie 42, 91500 Muhos jaana.heiskari@dnainternet.net, puh. 050 5402 809

Johanna Flinck (seurakoirat/agility), Pattijoki, varapuheenjohtaja (2022-2024)
johanna@jofli.net, puh. 044 377 2704

Heidi Pöykiö (hirvikoirat), Kylmälänkylä (2022-2024)
heidi.poykio@gmail.com, puh. 0400 326 176

Pasi Kivimäki (hirvikoirat) (2021-2023)
pr.kivimaki@gmail.com

Suvi Honkamäki (ajavat koirat), Siikajoki (2021-2023)
susalmela@gmail.com

Mari Moisala (palveluskoirat), Utajärvi (2022-2024)
mari_moisala@hotmail.com, puh. 040-5523722

Vesa Turunen (kana- ja lintukoirat),  (2021-2023)
vesaturunen32@gmail.com

Kari Hyytiäinen (ajavat koirat),  Oulainen (2020-2022)
kari.hyytiainen.khy@gmail.com, puh. 0500 281 874

Jaakko Ellala (ajavat koirat), Ii (2020-2022)
jaakko.ellala@gmail.com

Kimmo Perhomaa (ajavat koirat), Tupos (2020-2022)
kimmo.perhomaa@gmail.com, puh. 040 564 9486

Heikki Niemelin (pystykorvat), Martinniemi (2022-2024)
heikki.niemelin@gmail.com

Eeva Äijälä (palveluskoirat), Kiviniemi (2021-2023)
eeva.aijala@gmail.com, puh. 040 546 7165

Virpi Väisänen (spanielit), Tupos (2020-2022)
vaisanen.virpi@gmail.com