Hallitus

Jaana Heiskari, Muhos, puheenjohtaja (2017-2019)
Tyrnäväntie 42, 91500 Muhos jaana.heiskari@dnainternet.net, puh. 050 5402 809

Timo Turula (hirvikoirat), Oulainen, varapuheenjohtaja (2016-2018)
timo.turula@luukku.com, puh. 040 5453 957

Timo Tiiro (hirvikoirat), Ii (2015-2017)
tiiro.timo@luukku.com, puh. 040 412 3175

Marko Pälsynaho (ajavat koirat), Kiiminki (2015-2017)
marko.palsynaho@p-pbeagle.com, puh. 040 503 3038

Marjo Järventölä (palveluskoirat), Oulu (2016-2018)
jarventolam@hotmail.com, puh. 040 737 7807

Pentti Åman (kana- ja lintukoirat), Oulunsalo (2015-2017)
pentti.aman@avi.fi, puh. 0400 138 461

Kari Hyytiäinen (ajavat koirat),  Oulainen (2017-2019)
kari.hyytiainen.khy@gmail.com, puh. 0500 281 874

Eero Kehusmaa (ajavat koirat), Kuivaniemi (2017-2019)
eero.kehusmaa@luukku.com, puh. 040 581 7342

Kimmo Perhomaa (ajavat koirat), Tupos (2017-2019)
kimmo.perhomaa@gmail.com, puh. 040 564 9486

Kari Sarajärvi (pystykorvat), Taivalkoski (2016-2018)
kari.sarajarvi@hotmail.com, puh. 0400 296 113

Johanna Flinck (seurakoirat/agility), Pattijoki (2016-2018)
johanna@jofli.net, puh. 044 377 2704

Eeva Äijälä (palveluskoirat), Kiviniemi (2015-2017)
eeva.aijala@gmail.com, puh. 040 546 7165

Kirsi Heiskari-Leppänen (spanielit), Oulu (2017-2019)
kirsiheiskarileppanen@gmail.com, puh. 040 509 6947