Lännen Lohko 2017

 

28.-29.10.2017 Ruovesi

 

Tervetuloa Kilvan valintakokeeseen, Lännen Lohkoon, Pohjois-Hämeeseen! Keskuspaikkana kokeelle on Mäkelän lomatuvat, Mäkelänjärventie 372, 35500 Ruovesi.

Kutsu ja ohjelma kokeeseen osallistuville koirakoille on lähetetty, mutta tästä löytyvät samat vielä pdf-tiedostona.

 

Tiedusteluihin vastaavat mielellään:

Tarja Kivimäki
kivimaki.tarja@gmail.com
p. 040 776 1340

ja

Pekka Pohjonen
pekka.pohjonen@pp2.inet.fi
p. 040 559 0578

 

KOETOIMIKUNTA
Ylituomari
 
Topi Savijärvi
p. 040 511 7389
 
Sihteeri

 

Tarja Kivimäki
kivimaki.tarja@gmail.com
p. 040 776 1340
 
Tulospalvelu

 

Markku Otonkorpi
otonkorpi@kotiposti.net
p. 040 828 8477
 
Tiedotus ja valokuvaus

 

Sophie Aspholm
sophie.aspholm@gmail.com
p. 040 705 7700
 
Rahastonhoitaja

 

Kalevi Helminen
kalevihelminen@mac.com
p. 040 513 4999
 
Jahtivouti

 

Tuomo Laurila
tuomo.laurila@pp1.inet.fi
p. 040 083 8700
 
Rokotus ja tunnistusmerkintä

 

Satu Virtaranta
satu.virtaranta@gmail.com
p. 040-7240737
 
Majoitus ja huolto

 

Pekka Pohjonen
pekka.pohjonen@pp2.inet.fi
p. 040 559 0578

Arto Uotila
arto.uotila@hotmail.com
p.040 762 7374

Koetta sponsoroi