Toimihenkilöt

 

Aluekouluttaja

Tuula Kolehmainen

Matinmäentie 431

40270 Palokka

P. 0400-741 894

ksaluekouluttaja@gmail.com

Aluekouluttaja

Kati Taipale     P. 050-438 5859 kati.taipale@hotmail.fi

Kaverikoiravastaava, sairauslomalla

Mirva Kakko

Schaumanin puistotie 31 B 39

40100 Jyväskylä

P. 040-746 8681

mirva.kakko@gmail.com

Kaverikoiravastaava, sijainen (toistaiseksi) Anna Rimppi Kauramäentie10 40530 Jyväskylä p. 040-554 7329

anmarikki@gmail.com

Kennelneuvojat

Kati Taipale

P. 050-438 5859

kati.taipale@hotmail.fi

Näyttelyohjaaja

Tarja Lappalainen-Kajan

Auratie 32

40250 Jyväskylä

P. 040-524 9362

tarja.lappalainen-kajan@jamk.fi

Näyttelyohjaaja

Jarmo Hilpinen

Akanpolku 6 D 17

41340 Laukaa

P. 040-586 7471

jarmo.hilpinen@pp.inet.fi

 

Nuorisotoiminnan kouluttaja

Ilona Peltola Sepänkatu 16 A 3 40720 Jyväskylä P.0407730103 ilonapeltolaa@gmail.com

Tiedottaja ja nettisivuston vastaava

Nina Kivelä

Häkintie 37

41230 Uurainen

P. 040-574 1994

nina.kivela@pp.inet.fi

Nettisivuston päivitystä avustavat

Jaana Hartus

 

 

P. 040-593 4697

jaana.hartus@imnetti.fi

 

Heli Herranen

 

 

P. 050-522 7482

mettanpeikon@gmail.com