Hallitus

KESKI-SUOMEN KENNELPIIRI RY:N HALLITUS

Hallitus ja toimihenkilöt 2018

ROOLI NIMI OSOITE POSTINUMERO PUH SÄHKÖPOSTI
Hallitus 2018          

Puheenjohtaja

Matti Tiusanen Halttusentie 243 44280 Sumiainen 0400 643 987 matti.tiusanen@biomatti.fi

Varapuheenjohtaja

Seppo Tarvainen Vehniäntie 1238 41180 Vehniä 040 548 8455 seppo.tarvainen@kolumbus.fi
  Tarja Lappalainen-Kajan Auratie 32 40520 Jyväskylä 040 524 9362

taja.lappalainen-kajan@jamk.fi

 

Katri Toivola

Lastaajantie 5 41350 Laukaa as 050 444 9121 katri.b.toivola@gmail.com
 

Antti Lindqvist

Asemalammentie  62 41370 Kuusa 040 552 1488 antti@tahtieristys.fi
 

Risto Holm

Tiejärventie 90 44760 Keihärinkoski 040 821 9450 risto.holm@suomi24.fi
 

Tuula Kolehmainen

Matinmäentie 431 40270 Palokka 0400 741 894 ksaluekouluttaja@gmail.com
 

Juha-Matti Paananen

Anttilantie 100 43300 Kannonkoski 040 867 5799 jmpaananen@gmail.com
 

Tuomo Kuusrainen

Kiskotie 5 44100 Äänekoski 040 739 3539 tuomo.kuusrainen@luukku.com
 

Asko Mäkinen

Kaivannontie 51 42440 Koskenpää 0400 176596 asko.makinen@pp.inet.fi
 

Timo Rauhala

  42100 Jämsä 0400 798622 timo.rauhala@teliacompany.com
 

Mika Koitela

Pielesrinne 4 41310 Laukaa 040 8339546 kennel@pielisrinteen.fi
 

Pirkko Vesterinen

  41800 Korpilahti 0400 209 553 pirkko.vesterinen@pp1.inet.fi
Toimihenkilöt 2018          
Sihteeri

Anu Lintula

Tohkalantie 19 41340 Laukaa 0400 741 893 kskennelpiiri@gmail.com
Rahastonhoitaja

Anu Lintula

       
Näyttelyohjaaja

Tarja Lappalainen-Kajan

Auratie 32 40520 Jyväskylä 040 524 9362 tarja.lappalainen-kajan@jamk.fi
Näyttelyohjaaja

Jarmo Hilpinen

Akanpolku 6 D 17 41340 Laukaa 040 586 7471 jarmo.hilpinen@pp.inet.fi

Aluekouluttaja

Tuula Kolehmainen Matinmäentie 431 40270 Palokka 0400 741 894 ksaluekouluttaja@gmail.com

Aluekouluttaja

Kati Taipale     050 438 5859 kati.taipale@hotmail.fi
Kaverikoiravastaava, sijainen Anna Rimppi (toistaiseksi) Kauramäentie 10  40530 Jyväskylä 040 554 7329

anmarikki@gmail.com

Kennelneuvoja

Kati Taipale

    050 438 5859 kati.taipale@hotmail.fi

Tiedottaja

Nina Kivelä Häkintie 37 41230 Uurainen 040 574 1994

nina.kivela@pp.inet.fi

Nuorisotoiminnan kouluttaja

Ilona Peltola Sepänkatu 16 A 3 40720 Jyväskylä 040 773 0103 ilonapeltolaa@gmail.com