Hallitus

Jaana Heiskari, Muhos, puheenjohtaja
Tyrnäväntie 42, 91500 Muhos jaana.heiskari@dnainternet.net, puh. 050 5402 809

Timo Turula (hirvikoirat), Oulainen, varapuheenjohtaja
timo.turula@luukku.com, puh. 040 5453 957

Timo Tiiro (hirvikoirat), Ii
tiiro.timo@luukku.com, puh. 040 412 3175

Marko Pälsynaho (ajavat koirat), Kiiminki
marko.palsynaho@p-pbeagle.com, puh. 040 503 3038

Marjo Järventölä (palveluskoirat), Oulu
jarventolam@hotmail.com, puh. 040 737 7807

Pentti Åman (kana- ja lintukoirat), Oulunsalo
pentti.aman@avi.fi, puh. 0400 138 461

Kari Hyytiäinen (ajavat koirat),  Oulainen
kari.hyytiainen.khy@gmail.com, puh. 0500 281 874

Eero Kehusmaa (ajavat koirat), Kuivaniemi
eero.kehusmaa@luukku.com, puh. 040 581 7342

Kimmo Perhomaa (ajavat koirat), Tupos
kimmo.perhomaa@gmail.com, puh. 040 564 9486

Kari Sarajärvi (pystykorvat), Taivalkoski
kari.sarajarvi@hotmail.com, puh. 0400 296 113

Johanna Flinck (seurakoirat/agility), Pattijoki
johanna@jofli.net, puh. 044 377 2704

Eeva Äijälä (palveluskoirat), Kiviniemi
eeva.aijala@gmail.com, puh. 040 546 7165

Kirsi Heiskari-Leppänen (spanielit), Oulu
kirsiheiskarileppanen@gmail.com, puh. 040 509 6947