Hallitus

Jaana Heiskari, Muhos, puheenjohtaja
Tyrnäväntie 42, 91500 Muhos jaana.heiskari@dnainternet.net, puh. 050 5402 809

Timo Tiiro (hirvikoirat), Ii, varapuheenjohtaja
tiiro.timo@luukku.com, puh. 040 412 3175

Marko Pälsynaho (ajavat koirat), Kiiminki
marko.palsynaho@p-pbeagle.com, puh. 040 503 3038

Marjo Järventölä (palveluskoirat), Oulu
jarventolam@hotmail.com, puh. 040 737 7807

Pentti Åman (kana- ja lintukoirat), Oulunsalo
pentti.åman@avi.fi, puh. 0400 138 461

Kalle Väänänen (ajavat koirat),  Raahe
kalle.vaananen1@gmail.com, puh. 050 320 5375 

Kauko Soini (ajavat koirat), Kuivaniemi
kauko.soini@luukku.com, puh.0400 290 157

Erkki Raappana (ajavatkoirat), Liminka
erkki.raappana@dnainternet.net, puh. 050 595 9806

Kari Sarajärvi (pystykorvat), Taivalkoski
kari.sarajarvi@hotmail.com, puh. 0400 296113

Johanna Flinck (seurakoirat/agility), Pattijoki
johanna@jofli.net, puh. 044 377 2704

Eeva Äijälä (palveluskoirat), Kiviniemi
eeva.aijala@gmail.com, puh. 040 546 7165

Timo Turula (hirvikoirat), Oulainen
timo.turula@luukku.com, puh. 040 5453 957 

Kirsi Heiskari-Leppänen (spanielit), Oulu
kirsiheiskarileppanen@gmail.com, puh. 040 509 6947