Kehätoimitsijat

Muistathan ilmoittaa jos osoitteesi muuttuu. 

Kehätoimitsijoiden kielitaidoksi on merkitty kirjoitettavaksi ilmoitettu kieli, lukuun ottamatta suomea, suluissa suullinen kielitaito 

Aalto Sanna 
Kalamajantie 1786 
12750 Pilpala 
045-111 4248 
aaltosylvi@gmail.com 

Aatsinki Heidi 
heidiaatsinki@gmail.com
(englanti) 

Alho Mari 
Tingerhanantie 15 
14240 Janakkala 
040-506 2987 
alhomari@hotmail.com 
(englanti) 

Dolmatoff Maije 
Kaarneenmäentie 239 
14500 Iittala 
040-835 8131 
marianne.dolmatoff@pp.inet.fi 
(englanti)

Eerola Johanna 
Sääjärventie 619 
13330 Harviala 
044-532 7883 
jossu.eerola@gmail.com 
englanti, ruotsi (englanti,ruotsi) 

Eerola Kaija 
Alimaantie 210 
14200 Turenki 
050-511 6534 
eerolat@elisanet.fi 

Forssten Sari
Manujussintie 21
30100 Forssa
050 550 9918
sari.forssten@hotmail.com
englanti (englanti)

Freese Jaana
Alikyläntie 92
31340 Porras
040-727 5748
jaana.freese@hotmail.com

Hakala Stina
Hauho 
040-7544975 
darrenhoff@luukku.com

Heikkilä Henna 
Tammerintie 4 
12310 Ryttylä 
040-763 4625 
henna.heikkila@kolumbus.fi 

Hohtela Riitta 
PL 300 
13211 Hämeenlinna 
kennel.szofogadas@mudi.info 
ruotsi (ruotsi) 

Jalli Laura 
040-557 0633 
laura.jalli@gmail.com 
englanti, ruotsi, (englanti, ruotsi, saksa) 

Jokinen Suvi 
Hovilantie 85 
13500 Hämeenlinna 
045-327 6603 
suvi.jokinen95@gmail.com 

Joutsen Elina 
Metsänvartijankaari 3 as 2 
11130 Riihimäki 
040-569 3239 
elina.joutsen@gmail.com 
englanti (englanti) 

Kajan Kimmo 
Paavontie 6 
12310 Ryttylä 
040-487 2396 
kimmo.kajan@kolumbus.fi 

Kakko Leila 
Janhantie 144 
14500 Iittala 
040-535 5884 
leila.kakko@tamk.fi 
ruotsi, englanti (ruotsi, englanti, saksa) 

Kallioinen Piia 
Kettukalliontie 17 
12700 Loppi 
040-416 9514 
piia.kallioinen@elisanet.fi 
(englanti, ruotsi) 

Kanerva Helena 
Myllärintie 11 
13720 Parola 
050-411 3919 
vernalis@armas.fi 
ruotsi, englanti, saksa (ruotsi, englanti, saksa) 

Kauppinen Pia 
Kanervatie 13 
13720 Parola 
0400-822 3112 ilt. 
(englanti,ruotsi) 

Keskinen Riikka 
Luukkaankuja 3 
31600 Jokioinen 
040-732 0660 
riikka.keskinen@mtt.fi 
englanti 

Kortesalo Heidi 
Leinuntie 5 B 18 
13500 Hämeenlinna 
040-701 9559 
heidi_k18@hotmail.com 
(englanti, ruotsi) vain pyörittävä 

Kujanpää Sari 
Marttaristintie 74 
13720 Parola 
040-759 0509 
sari.kujanpaa@armas.fi
englanti (englanti) 

Kunnas-Grönholm Milja 
Asemantaustantie 9 
12100 Oitti 
040-704 4044 
miljakunnasgronholm@gmail.com 
ruotsi, englanti (ruotsi, englanti) 

Laakkonen Nicke 
046-810 1516 
nicke.laakkonen@me.com 
englanti 

Laakso Ira 
Muuntajankatu 44 B 
11130 Riihimäki 
laakso.ira@gmail.com 
050-577 3110 
englanti (englanti) 

Lassinniemi Johanna 
Ratatie 5 A 
12540 Launonen 
040-960 4711 
johanna.lassinniemi@gmail.com 

Lassinniemi Raija 
Ratatie 5 A 
12540 Launonen 
041-723 4577 
tutuvaara@gmail.com 
englanti (englanti, ruotsi) 

Lehtinen Erkki 
Nuppolantie 7 
13100 Hämeenlinna 
050-573 5780 
erkki.lehtinen@hus.fi 
ruotsi, englanti (ruotsi, englanti) 

Liikanen Riitta-Maija 
Lakkikalliontie 17, 
30100 Forssa 
050-584 4347 
riitta-maija.liikanen@luukku.com 
ruotsi (ruotsi, englanti) 

Luukkainen Miia 
Paalijärventie 197 
11710 Riihimäki 
040-768 7102 
miia@kennellagoon.com
(englanti) 

Miettinen Johanna
Mansikkapolku 5 
11130 Riihimäki 
0500593972 
miettinenjohanna@hotmail.com
englanti

Mäkelä Kati 
Luulionkaari 8 
12400 Tervakoski 
040-718 0890 ark. klo 17 jälk. 
camelle@kolumbus.fi 
(englanti) 

Mäkinen Mirva 
Reposentie 54 
30100 Forssa 
050-586 0171 
mirva64 @ gmail.com 
englanti (ruotsi) 

Mäntylä Pasi J. 
Forssantie 33 
31600 Jokoinen 
0440-577 889 
pasi.j.mantyla@gmail.com 
kennel.magictrees@gmail.com 

Nieminen Kati 
Hämeen Härkätie 3520 
14300 Renko 
050-585 4136 
kati@jattilaisen.com 

Nummela Jouni 
Tammerintie 4 
12310 Ryttylä 
044-525 2274 
jouni.nummela@kolumbus.fi 

Peltola Vilhelmiina 
Tykistötie 38 
13100 Hämeenlinna 
p. 040 7650 716 
vilhelmiina.peltola@outlook.com
englanti (englanti, ruotsi, saksa) 

Prinkkilä Sari 
Hyvikkäläntie 459 
14240 Janakkala 
040-573 2375 
sari.prinkkila@hotmail.com 

Rauhala Henna 
Ropakontie 17 
16900 Lammi 
044-020 3956 
rauhalahenna61@gmail.com 

Rytinki Marika 
Lasitehtaantie 28 
12310 Ryttylä 
040-728 4172 
englanti (englanti) vain pyörittävänä 

Saarentaus Mirka 
Keihäsjärventie 111 
12600 Läyliäinen 
050 4641418 
mirka.saarentaus@doniol.com 
englanti, ruotsi, (englanti) 

Sairanen Hanna 
Ruonantie 79 
31520 Pitkäjärvi 
040-510 8618 
hsairanen@gmail.com 

Salo Iitamari 
Ruunantie 19 B 
12600 Läyliäinen 
0400-774 781 
iitamarisalo2@suomi24.fi 
(englanti) 

Seppälä Laura 
Piipalantie 19 
13880 Hattula 
040-702 5429 
laura.seppala@live.fi 

Silfver Tessa 
Kaitaissuontie 115 
12520 Kormu 
050-302 5676 
theresa.silfver@elisanet.fi 
englanti (englanti) 

Stark Liisa 
Saviniementie 30 
31170 Savijoki 
045-124 9270 

Sundholm Erika 
Vuokselankuja 21
14500 Iittala
0440-719 219 
erikasundholm@gmail.com 
englanti (englanti) 

Suomaa Saija 
Ihaniementie 8 
13720 Parola 
040-835 1289 
saija.suomaa@netti.fi
englanti, ruotsi, saksa (englanti, ruotsi, saksa) 

Takala Merja
Torvoilantie 343
14700 Hauho
040-588 9611
merja88@gmail.com

Talasma Marko 
Tuusalantie 11 
13300 Hämeenlinna 
040-451 1777 
marko.talasma@gmail.com 
ruotsi, englanti (ruotsi, englanti) 

Tuomi Matti J. 
Forssantie 33 
31600 Jokioinen 
044-735 5118 
englanti (ruotsi) 
matti.j.tuomi@gmail.com 
englanti (ruotsi) 

Uusitalo Mari
040-567 1129
mpienmaki@hotmail.com

Vanhanen Merja 
Lotinkuja 2 
13720 Parola 
040-822 2442 
merja.rosebridge@gmail.com 
englanti (englanti, ranska) 

Vlasov Katri 
Katri Vlasov 
Muolaantie 3 
13600 Hämeenlinna
050-594 5123 
katri.vlasov@aina.net 
(englanti, ruotsi) 

HARJOITTELIJAT 

Rajala Nora 
Karinkuja 5 
13210 Hämeenlinna 
044-309 5350 
nora.rajala@gmail.com 

Roiha Heidi
Laurilantie 380
14680 Alvettula
040 961 3852
heidiroiha@gmail.com

 

 

Harrastusseurantalomake